Skip links

Dovilių riedučių – skate parkas

Doviliuose riedučių riedlenčių paspirtukų ir bmx dviračių - skate parkas
Doviliai riedučių riedlenčių paspirtukų ir bmx dviračių - skate parkas
Dovilių riedučių riedlenčių paspirtukų ir bmx dviračių - skate parkas

Dovilių riedučių – skate parkas

Įrengimo data: 2022 rugpjūčio mėn.
Miestas: Doviliai
Adresas: Parko g. Doviliai, Klaipėdos raj.
Plotas: 180 m2
Konstrukcija: Medinio karkaso, laminuotos faneros važiuojamoji dalis. Įrenginys pastatytas ant polinių pamatų.
Įrengimo trukmė: 8 savaitės
Atlikti darbai: Projekto parengimas ir įgyvendinimas
Skate parko aprašymas:

Mini rampos ir “Spine” derinys sukuria labai universales galimybes visų tipų riedlenčių, paspirtukų, riedutininkų ir bmx dviratininkams. Jie gali naudoti pusrampes visiems tipiniams čiuožimo ir oro triukams, bei naudoji jas įsibegėjimui, o “Spine” leidžia kurti kūrybiškesnius ir sudėtingesnius triukus peršokant iš vienos pusės į kitą.

Apskritai tokio tipo skate parkas sukuria dinamišką ir sudėtingą  sąranką, skatindama riedlentininkų ir bmx dviratininkų kūrybiškumą ir techninius įgūdžius.

Mūsų sprendimai:

Šiemet vėl patekę tarp laimingųjų Dovilai galės džiaugtis įgyvendinamu antruoju karjero teritorijos tvarkymo etapu. Šįkart pagrindiniu tikslu taps šios vietos pritaikymas rekreacinei, sporto ir turizmo veiklai, tarp jų ir naujas riedučių riedlenčių ir bmx dviračių parkas. Klaipėdos rajone, Doviliuose įrengtas skate parkas leis gerinti įgudžius bei praleisti laisvalaikį vietiniams gyventojams, bei suteiks naujas įveresnes galimynęs parko svečiams.

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika