Skip links

Druskininkų Jaunimo Užimtumo Centro skate parkas

Druskininkų Jaunimo Užimtumo Centro skate parkas

Įrengimo data: 2015 rugpjūčio mėn.
Miestas: Kaunas, Lietuva
Adresas: Santakos g. 14, LT-44279
Plotas: 1150 m2
Konstrukcija: Medinio karkaso, laminuotos faneros važiuojamoji dalis
Įrengimo trukmė: 8 savaitės
Atlikti darbai: Projekto parengimas ir įgyvendinimas
Skate parko aprašymas:

„Skate“ parkas – puiki vieta jaunimui burtis, bendrauti ir užsiimti dviračių, paspirtukų bei riedučių triukais. Renkasi tiek profesionalūs „rideriai“ (dviračių triukais užsiimantys paaugliai), tiek mėgėjai, norintys išmokti naujų triukų ir tiesiog praleisti savo laisvalaikį tarp bendraamžių. Daugiausia veiksmo „Skate“ parke vyksta vasarą, kai mokiniams nereikia eiti į mokyklą, į Druskinkus atostogų grįžta studentai ir turistai. Susibūria daugybe žmonių, kurie treniruojasi su dviračiais „BMX“, paspirtukais ir riedučiais. Jaunimas čia praleidžią didžiąją dalį savo laisvo laiko, kiti „Skate“ parke būna net visą dieną. Tai yra puiki vieta ne tik šio sporto mėgėjams, bet ir tiems, kurie nori ateiti ir pasižiūrėti, kaip atliekami įvairūs triukai, bendrauti ir susipažinti su naujais draugais.

Mūsų sprendimai:

Druskininkai turi gilias šaknis riedučių riedlenčių ir bmx dviračių kultūroje, čia prasidėjo vienos pirmųjų, šalies masto, varžybų. Daugybe senbūvių ir naujų sportininkų sulaukė naujo ir modernaus skate parko su išskirtinu gatvės stiliaus dizainu.

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika