Skip links

Hvalstad velo trasa Norvegija

Hvalstad velo trasa Norvegija

Įrengimo data: 2019 rugsėjo mėn.
Miestas: Hvalstad, Norvegija
Adresas: Hvalstadveien 25, 1395
Plotas: 800 m2
Važiuojamoji dalis: 500 m2
Įrengimo trukmė: 8 savaitės
Trasos aprašymas:

Asfaltuota velo trasa sujungta su betoninių riedučių, riedlenčių, paspirtukų ir bmx dviračių parku. Mūsų kkomanda kartu su aktyvia ir sportiška mokykla Havastade, suprojektavo ir įrengė ypatingą laisvalaikio erdvę prieinamą visiems.

Mūsų sprendimai:

Pavyzdys visiems! Miesto valdžia bei Havalstado mokyklos bendruomenė kreipėsi į mus norėdama gauti alternatyvių sprendimų kaip būtų galima skatinti jaunuolių fizinį aktyvumą, bei propoguodamą sveiką gyvenimo būdą. Žinoma tai yra trečias pagal poopuliarumą pasaulyje aktyvus laisvalaikis – riedučių, riedlenčių, paspirtukų, bmx dviračių sportas! Mokyklos kieme įrengtas skate parkas ir velo trasa sulaukė neįtikėtino pasisekimo ir yra nuolat užimta entuziastais. Klasikinės asfaltuotos velo trasos formos sulietos su betoninėm pusrampėm leidžia sportininkams be jokių kliūčių migruoti tarp dviejų skirtingų disciplinų išplėčiant abijeų sporto šakų ribas į visai kitą lygį.

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika