Skip links

Kauno Kalniečių parkour parkas

Kauno Kalniečių parkour parkas

Įrengimo data: 2017 birželio mėn.
Miestas: Kaunas, Lietuva
Adresas: Savanorių pr. 321A, LT-50120
Plotas: 700 m2
Danga: Smėlis
Įrengimo trukmė: 10 savaitės
Atlikti darbai: Projekto parengimas
Parkour parko aprašymas:

Populiarėjanti miesto gimnastika (angl. „parkour“) rado vietą ir Kaune. Jaunimo mėgstamas parkūras yra modernus sportinis stilius, kuriuo siekiama pakviesti į viešąją erdvę daugiau paauglių sportuoti ir bendrauti gyvai. Kauno Kalniečių parke esanti parkour aikštelė greitai tapo populiariausia vieta Kauno parkūro ir free run entuziastams.

Mūsų sprendimai:

UAB “CGS” atliko projektavimo darbus. Projekto pagrindinė įdėja – sukurti saugią erdvė patyrusiems sportininkams, kur vienoje vietoje rastų visus galimus miesto architektūros elementus pritaikytus parkūrui. Itin aukšti elementai, didžiulė turėklų sistemą, įvairaus tipo šuoliai tarp įrenginių – profesionalaus ir vyržyboms pritaikyto parko požymiai. Čia saugiai galima atlikti pačius sudėtingiausius ir daugiausiai susikaupimo reikalaujančius triukus. Ne tik puiki vieta treniruotis, bet ir galimybė praeiviams stebėti išties įspūdingus reginius.

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika