Skip links

Kauno Neries krantinės skate parkas

Kauno Neries Krantinės skate plaza
Kauno Neries Krantinės skate plaza
Kauno Neries Krantinės skate plaza
Kauno Neries Krantinės riedučių parkas
Kauno Neries Krantinės riedlenčių parkas

Kauno Neries krantinės skate plaza

Įrengimo data: 2023 Spalo mėn.
Miestas: Kaunas, Lietuva
Adresas: Neries krant. 7a, 48352 Kaunas
Plotas: 740 m2
Konstrukcija: Betonininė monolitinė konstrukcija
Įrengimo trukmė: 16 savaičių
Atlikti darbai: Projekto parengimas ir įgyvendinimas
Skate parko aprašymas:

Naujai renovuotame Kauno Neries krantinėje, Vilijampolėje, sukurtos naujos reakreacinės erdvės, atnaujinta mažoji architektūra, pagerintas takų tinklas. Dešiniajame Neries krante per visą parko ilgį vingiuojantis dviračių takas liks išskirtinai riedantiems – dviratininkams bei paspirtukininkams. Greta jo įrengėme ir mūsų suprojektuotą riedučių, riedlenčių, paspirtukų ir bmx dviračių – skate plazą parką.

Mūsų sprendimai:

Naujasis Kauno riedlenčių aikštynas suteiks riedlentininkams, paspirtukams ir riedutininkams naujas ir įdomias patirtis. Skate parke suprojektuoti standartiniai ir tuo pačiu unikalūs įrenginiai kaip turėklai, balansiniai padai, čiuožimo bortai, piramidės bei pusrampės, kurie nesvarbu ar esi pradedantis mokytis naujų triukų, ar esi patyręs riedlentininkas ieškantis naujų įšūkių, šis parkas suteiks dinamišką ir įdomią aplinką. Rami ir žalia aplinka prie upės parką padaro dar jaukesniu ir tai taps viena mėgstamiausių riedlentininkų vietų Kaune.

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika