Skip links

Kauno Vienybės aikštės skate plaza

Kauno Vienybės aikštės skate plaza

Įrengimo data: 2019 rugsėjo mėn.
Miestas: Kaunas, Lietuva
Adresas: Vienybės a., Kaunas 44248
Plotas: 4000 m2
Konstrukcija: Purškiamo baltojo betono monolitinė konstrukcija
Įrengimo trukmė: 7 mėnesiai
Atlikti darbai: Betoninių formų įrengimo darbai
Skate parko aprašymas:

Šis projektas integruoja skirtingus aikštės architektūrinius stilius į nepaprastai šiuolaikišką dizainą – ryškų, jaukų ir traukiantį, kuris visose uždarose bei atvirose aikštės erdvėse sukuria išskirtinai aukštos kokybės gyvenamąją aplinką“ – skirdama aukščiausią apdovanojimą konstatavo tarptautinė konkurso žiuri. Miesto erdvė“ projektą pripažino iš garsių architektų ir dizainerių sudaryta tarptautinė žiuri. Tai pirmas istorijoje Lietuvoje realizuojamo projekto laimėjimas Vokietijos Dizaino tarybos organizuojamame konkurse. Projekto autoriai 3deluxe, architektas, atsakingas už statybą: Rimantas Giedraitis.

Mūsų sprendimai:

Tai yra labai geras miesto ir verslo bendradarbiavimo pavyzdys. Pačioje miesto širdyje esanti Vienybės aikštė neabejotinai taps vienu iš atgimstančio Kauno simbolių! Mūsų kompanija atliko šio įsipūdingo projekto įrengimo darbus, sudėtingos Bblto betono formos yra mūsų kasdienybė ir mes šią užduotį atlikome be priekaištų.

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika