Skip links

Klaipėdos Sąjūdžio skate parkas

Klaipėdos Sąjūdžio skate parkas

Įrengimo data: 2017 gegužės mėn.
Miestas: Klaipėda, Lietuva
Adresas: Varpų g. 4, 94271
Plotas: 1150 m2
Konstrukcija: Purškiamo betono monolitinė konstrukcija
Įrengimo trukmė: 20 savaičių
Atlikti darbai: Projekto parengimas ir įgyvendinimas
Skate parko aprašymas:

Klaipėdoje suprojektuotas ir įrengtas vienas didžiausių Lietuvoje BMX dviračių, riedutininkų ir riedlenčių parkas, kuris jau sulaukė didžiulio populiarumo tarp aktyvaus laisvalaikio mėgėjų. Sąjūdžio parko šiaurinėje dalyje yra įrengta daugiau aktyvaus poilsio objektų: BMX dviračių, riedutininkų ir riedlenčių parkas, gimnastikos aikštelė, dviračių takai.

Mūsų sprendimai:

UAB “CGS” įrengė pirmąjė betoninis monolitinį skate parkas Lietuvoje. Statybinių atliekų aikštelė virtusi nuostabiu riedučių, riedlenčių ir bmx dviračių parku, buvo nemažas įšūkis dėl savo geologinių savybių. Tačiau mūsų profesionali komanda įrengė beveik 600 m2 dydžio pusrampių baseiną su kelių skirtingų aukčių ir formų rampomis, suprojektuotų taip, jog būtų galima neminant ir be perstojo nuolatos išvystiti greitį ir atlikti įvairius triukus. Taip pat šalia suprojektuota unikali street plaza erdvė iškarto tapo viena mėgstamiausių Lietuvos riedlenčių bendruomenės vietų.

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika