Skip links

Vilniaus Baltojo tilto betoninis skate parkas

Vilniaus Baltojo tilto betoninis skate parkas

Įrengimo data: 2020 birželio mėn.
Miestas: Vilnius, Lietuva
Adresas: Upės g. 6, Vilnius 09309
Plotas: 1400 m2
Konstrukcija: Purškiamo betono monolitinė konstrukcija
Įrengimo trukmė: 7 mėnesiai
Atlikti darbai: Projekto parengimas ir įgyvendinimas
Skate parko aprašymas:

Vilniaus centre, prie Baltojo tilto esančiame sporto aikštyne UAB “CGS” ir MIND WORK RAMPS įrengė aukščiausius standartus atitinkantį betoninį riedučių, riedlenčių ir bmx dviračių parką su autentiškomis pusrampių baeino čiuožimo plytelėmis, granitiniais čiuožimo bortais, led apšvietimu ir nerūdijančio plieno čiuožimo vamzdžiais.

Mūsų sprendimai:

Kuriant šį skate parką, per padidinamą stiklą žiūrėjome į smulkiausias detales. Parkas turi būti deramas Vilniaus centrui. Didžiajame pusrampių baseine atbrailoms vietoje plieninio vamzdžio panaudoti specialūs betoniniai blokai. Šie pusrampių baseinai atspindi 1960 – 1970 m. dvasią, kai šis sportas tik gimė ir riedlentininkai atrado tuščius kiemo baseinus. Tai leis rengti ir bowl tipo varžybas, atspindės to laikmečio dvasią, be to, bus lengviau prižiūrima. Kitose skate parko vietose galima čiuožti ir kitaip. Paprastą šlifuotą betoną pakeitėm aukštos kokybės granitu. Čiuožimo bortai patiria didžiausias apkrovas ir smūgius skate parke. Šlifuotas betonas paprastai nutrupa, apsidaužo ir laikui bėgant tampa nebepanaudojamas. Granitiniais bortais slysti patogiau ir lengviau, jie ženkliai ilgaamžiškesni, patvaresni trinčiai ir smūgiams, netrupa. Tokie bortai yra naudojami visuose aukšto lygio skate parkuose.

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika