Skip links

Vilniaus parkūro akademija

Vilniaus parkūro akademija

Įrengimo data: 2022 rugsėjo mėn.
Miestas: Vilnius, Lietuva
Adresas: K-Gym Ateities g. 31, 06326 Vilnius
Plotas: 500 m2
Konstrukcija: Medžio faneros su gumine danga danga
Įrengimo trukmė: 8 savaitės
Atlikti darbai: Projekto parengimas ir įgyvendinimas
Parkour parko aprašymas:

Parkūras – tai judėjimo menas, jame pasikliaunama savo įgūdžiais bei sugebėjimais, ir tai patinka jaunimui. Šis sportas lavina koordinacija, greitį, jėgą. Tiems, kurie turi energijos perteklių, užsukę į mūsų įkurtą Parkūro akademiją, išsikraus įveikę naujus įššūkius

Atidaryta pirmoji Lietuvoje profesionali vidaus parkour aikštelė. VšĮ „Vilniaus vaikų gimnastikos studija“ surengė iškilmingą ceremoniją bei varžybas „Pirmasis vidinis parkūro šuolis“, į kurias pakvietė varžytis vyresnius nei 14 metų vaikus.

Dalyvauti varžybose panoro gausus būrys parkūro entuziastų iš Vilniaus, Druskininkų ir Alytaus, kuriems buvo sudaryta galimybė ne tik bandyti savo sugebėjimus, bet ir pakankamai nemažai laiko pasitreniruoti.

Treniruočių tvarkaraštis

Vilniaus parkour akademija

Mūsų sprendimai:

Dar medžiu kvepianti ir puikiai įrengta aikštelė visiems padarė didelį įspūdį, visi galėjo susipažinti su 500 kv. metrų nuostabia erdve.

Projekto autorius Marius Jonas Stravinskas
Projektavimo metu buvo organizuojami susitikimai su treneriais, apatariamos kiekvienos parkūro aikštelės detalės. Didelis dėmesys buvo skirtas kūribiškumui ir atvirom erdvėm priataikyti nešiojamus elementus, taip vis pakeičiant aikštelės išdėstymą ir galimybes, taip pat įvertinta kaip geriausia išnaudoti esamą paralono duobę.

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika