Skip links

CGS - SKATE IR PARKOUR PARKŲ PROJEKTAVIMAS IR STATYBA

Aktyvaus laisvalaikio parkų ir erdvių projektavimasįrengimaskonsultacija

Skate Parkai

Riedučių, riedlenčių, paspirtukų, bmx, mtb dviratininkai tai ekstremalus sportas kuriame atliekami įvairūs triukai ant lygaus pagrindo bei rampų. Atliekami šuoliai, saltai, suktukai, čiuožimas turėklais, bortais, balansavimo triukai, triukų variacijos ir kombinacijos. Tai yra „Skate” sportas. Į jį įsitraukia daugybę įvairaus amžiaus ir skirtingų socialinių grupių asmenys skatindami sveiką ir kūrybišką gyvenimo būdą. Lietuvoje ir pasaulyje tai yra trečias populiariausias aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas, atsilikdamas tik krepšiniui ir futbolui.

ŽIŪRĖTI DAUGIAU

Parkour Parkai

21 amžiaus sporto disciplina kurios tikslas sudėtingoje miesto aplinkoje nusigauti iš taško A į tašką B kuo efektyvesniu ir greitesniu būdu nenaudojant jokios specialios įrangos. Parkour susideda iš bėgimo, laipiojimo, kopimo, šuolių, lipimu keturiomis, nerimų ir kitų judesių reikalingų įveikti pasitaikiusią kliūtį. Miesto aplinkoje atrandami elementai kaip sienos, medžiai, turėklai, stogeliai ir viskas aplinkui traktuojama kaip kliūtys, kurias siekiama įveikti pasikliaunant vien savo galimybėmis.

ŽIŪRĖTI DAUGIAU

Velo Trasos

Daugiafunkcinė dviračių trasa angliškai vadinama pump track – nenutrūkstanti trasa su kalniukais ir posūkiais kuriuose galima važiuoti su visom ne motorinėmis transporto priemonėmis nesispiriant ir neminant pedalų. Pavadinimas “pump track” iš žodžio “pump” kuris reiškia pumpavimą. Perskirstant kūno svorį ir balansą sukuriamas momentas kuriuo metu galima vien šiuo judesiu įgauti pagreitį.

ŽIŪRĖTI DAUGIAU
Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika